İLETİŞİM

0(366) 313 13 45

Kastamonu halı yıkama

24 Ocak 2016 tarihinde Hizmetlerimiz, manset kategorisine eklendi.
Kastamonu halı yıkama

Halı yıkamada uzmanlaşmış ekibimiz ile Makine, El dokuma, Çin, İpek halılarınız ve Kilimleriniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alınarak fabrikamızda memnuniyet garantisi altında yıkanmaktadır. Tecrübemiz ve hizmet politikamız doğrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.
Kastamonu Halı Yıkama halılarınızın maddi ve manevi değerlerine firma olarak öncelikle saygı duymaktadır. Bununla beraber en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Hizmetimiz, halılarınızın cinsine göre sınıflandırılmaktadır. Bunun nedeni ise, her halının cinsine göre farklı yıkama metodu, farklı ilaçlama ve farklı uygulamaya tabii tutulmasıdır. Her cins halının kendine has bir özelliği bulunmaktadır ve bu özelliğini, değerini yitirmemesi amacıyla her halı en ince ayrıntısına kadar incelenir ve yıkama işlemine alınır. Makine, Shaggy, Isparta, Bünyan, Hereke, Ladik, İran, Afgan, Yörük, Hint, Nepal, Çin, İpek, Antika halılarınız ve Kilimleriniz mikroplardan, kirden ve lekelerden arındırılarak, aldığınız ilk günkü yeniliğe ve parlaklığa kavuşturulur.
Halılarınız evinizden ücretsiz servisimiz ile alınırken kaç adet halı alındığına dair, personelimiz imzalı müşteri fişi takdim edilir. Daha sonra halılarınız teker teker numaralandırılır, etiketlendirilir ve her halı cinsine göre kayıt altına alınır. Fabrikamıza ulaşan halılarınız kirli halı bölmesine alınarak yıkama aşamasına başlanır. Halı yıkamanın temel aşamaları toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketlemedir. Bu aşamalar halının cinsine göre ufak farklılıklar gösterebilir.